DRODZY PAŃSTWO, ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA KRÓTKIEGO FILMIKU ZAPOWIADAJĄCEGO BUDOWĘ JEDYNEJ W SWOIM RODZAJU, MOBILNEJ I INTERAKTYWNEJ MINIATURY NASZEJ POLSKO-CZESKIEJ KRAINY. PROJEKT ZAKŁADA NOWATORSKĄ, PROMOCYJNĄ WSPÓŁPRACĘ SAMORZĄDÓW REGIONÓW POLSKIEGO KŁODZKA I CZESKIEGO NACHODU. MINIATURA PRZY SWOJEJ MOBILNOŚCI, WYZWOLI INNOWACYJNE WSPÓŁDZIAŁANIE INSTYTUCJI I RÓŻNYCH PODMIOTÓW SPOŁECZNYCH POGRANICZA, W DZIEDZINACH HISTORII, GEOGRAFII, GEOLOGII, TURYSTYKI, EKOLOGII I INNYCH. W IMIENIU TOWARZYSTWA MIŁOŚNIKÓW ZIEMI KŁODZKIEJ PROSZĘ WAS O WSPARCIE NASZEJ INICJATYWY.

Adam Łącki

realizacja i montaż filmu Arkadiusz Pacan (ELBI plus)

 

Drodzy Internauci kochający Ziemię Kłodzką:

1. Pomimo różnych kryzysów, z których na szczęście wychodzimy, od dawna przygotowuję przyszłościowy projekt, który zaraz poznacie.

2. Każdy z Was może z tego projektu skorzystać, ale najpierw musimy go razem zrealizować pozyskując środki na realizację.

3. Liczę na Wasze wsparcie duchowe, ale proszę pamiętajcie także o innej formie wsparcia, którą wynaleźli Fenicjanie.........

4. Następnym razem podamy celowe subkonto Towarzystwa Miłośników Ziemi Kłodzkiej, któremu projekt przekazałem.

5. Teraz proszę was o odwrotne opinie dotyczące tej inicjatywy i wstępne deklaracje wsparcia mój telefon: 691 373 366, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.